• Produkcja
  • Projektowanie
  • Irygacja
  • Wykonawstwo

Produkcja

Początki naszej działalności to produkcja róż i drzewek owocowych z "gołym korzeniem". Z biegiem czasu poszerzyliśmy naszą produkcję o wiele innych gatunków drzew i krzewów hodowanych również w doniczkach.

Obecnie zajmujemy się produkcją:

  • Róż w wielu odmianach
  • Krzewów ozdobnych liściastych
  • Krzewów ozdobnych iglastych
  • Form piennych wierzb, róż, modrzewi, karagan, trzmieliny
  • Drzew alejowych

Nasza oferta obejmuje wiele gatunków, które pozwolą państwu na stworzenie pięknego ogrodu.

Projektowanie

Każdy ogród, chociażby najmniejszy, wymaga dokładnego rozmieszczenia roślin,

zaprojektowania w określonym stylu, zgodnym z zasadami sztuki ogrodniczej oraz zaleceniom inwestora. Idąc naprzeciw tym oczekiwaniom firma nasza pomaga w stworzeniu idealnego projektu nasadzeń. W tym celu doradzamy klientom oraz tworzymy projekty nasadzeń.

Irygacja

Zakładając ogród, szczególnie o dużej powierzchni, trudno sobie wyobrazić aby nie zamontować profesjonalnego systemu nawadniania.

Zdarzają się w naszym klimacie okresy suszy w ciągu lata, a efektem tego mogą być wyschnięte trawniki, słaby wzrost roślin lub nawet ich wyschnięcie. Aby temu zapobiec należy wykonać system nawadniający, który będzie w stanie odpowiednim momencie stworzyć optymalne warunki do wzrostu i rozwoju roślin. Również użytkując obiekty sportowe trzeba pamiętać, iż powierzchnia trawiasta płyty boiska jest narażona nie tylko na niesprzyjające warunki atmosferyczne, ale także na jej fizyczne zniszczenie wskutek intensywnego użytkowania. Dzięki systemowi nawadniania trawa szybciej rośnie, a co za tym idzie szybciej się regeneruje.

W przypadku upraw pod osłonami w celu uzyskania optymalnego wzrostu i rozwoju roślin oraz maksymalnego plonu, system nawadniania jest nie tylko potrzebny, ale w dzisiejszych czasach niezbędny. Również nawożenie musi odbywać się poprzez różnego rodzaju dozowniki proporcjonalne które podadzą roztwór wody i nawozu w postaci płynnej pożywki. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów zajmujemy się instalowaniem profesjonalnych systemów nawadniania takich firm jak: Rain Bird, K-Rain, Hunter, Toro, Dosatron, Orbit, Grundfos, Ebara.

Wykonawstwo

Od kiedy kończyłem Technikum Ogrodnicze w Prószkowie zajmowałem się zakładaniem ogrodów

Po studiach na Akademii Rolniczej we Wrocławiu postanowiłem zająć się tym profesjonalnie zakładacz w 2006 r. działalność gospodarczą. Od tej pory wykonałem wiele ogrodów z których jestem dumny, a niewielką ich część udokumentowałem w galerii. Zawsze traktuję nowy ogród jako wyzwanie, które musi sprostać przede wszystkim oczekiwaniom inwestora, a w drugiej kolejności moim. Z tego względu jestem zawsze otwarty na wszelkie sugestie i trendy.

tel: 77 464 89 39
tel: 604 167 771
fax: 77 464 89 39